Porady przeprowadzkowe

 

Bagażówka, taxi bagażowe:

Zamówienia należy składać w godzinach pracy Centrali. Bagażówka (12m3) i kontener (20m3) dojadą do Państwa w ciągu 30min-1h. Meblowóz (36m3) należy zamawiać 3-5 dni roboczych wcześniej. U nas to Państwo wybierają wygodny termin i godzinę na swoją przeprowadzkę.

Centrala pracuje : Pon - piątek 8.00-19.00 w sobotę 9.00-16.00

  

 

Przygotowanie przeprowadzki:

Jeden lub kilka mebli przewozimy od ręki. Jeśli mają Państwo do przygotowania większą przeprowadzkę mieszkania lub domu, należy wcześniej rozkręcić duże gabarytowe meble, których nie da się wynieść w całości, spakować zawartość szaf, szuflad i lodówki, zabezpieczyć delikatne przedmioty i zapakować rzeczy osobiste w worki i kartony.

Wszystkie powyższe czynności wykonamy za Państwa w ramach przeprowadzki kompleksowej. 

 

Kartony

kartonyZawsze mamy pod ręką kilka kartonów (5-6 sztuk).                             

Można z nich skorzystać, jeśli potrzebna jest większa ilość kartonów lub innych materiałów do pakowania, trzeba je zamówić 2-dni wcześniej za dodatkową opłatą.

                                                                                                                                     

 

Utylizacja:

Przy okazji przeprowadzki istnieje możliwość wywozu zbędnych rzeczy, mebli i sprzętów do specjalistycznych punktów utylizacji. Zajmujemy się również likwidacją mieszkań.

 

Magazyn: 

Oferujemy również powierzchnię magazynową na terenie Pruszcza Gdańskiego, gdzie mogą Państwo przechować swoje meble, rzeczy i gabaryty.

 

Cennik:

Cenę usługi można oszacować w prosty sposób w zakładce CENNIK. Na cenę wpływają odległość do przejechania z ładunkiem, ilość osób do rozładunku i załadunku, ilość pieter do wniesienia i zniesienia oraz czas pracy. Wszelkie usługi ponadnormatywne (ciężkie rzeczy np. sejfy, szafy metalowe, pianina) są wyceniane indywidualnie.

Oddziały Taxi Bagazowka:

Sprawnie obsługujemy naszych klientów również w Warszawie, Poznaniu, Krakowie, na Śląsku, w całym Trójmieście, Rumi, w Białymstoku. Organizujemy również przewozy długodystansowe i przeprowadzki międzymiastowe.

Liczba odwiedzin dzisiaj: .

Taxi Bagażowe, Przeprowadzki © 2014 | Szablon: W3L